Evenimente pentru 26 aprilie 2018 – Scoala Familiei
Loading Evenimente
Găsește Evenimente

Navigare Vizualizări Eveniment

Evenimente pentru 26 aprilie 2018

17:00

Buzău, Curs: 2. Una vorbim, alta ne-nțelegem

26 aprilie 2018 @ 17:00

Să încercăm  să înţelegem şi să acceptăm că suntem diferiţi şi prin comunicarea noastră să încercăm să zidim relaţiile nu să dărâmăm. Să conştientizăm faptul că interiorul nostru este exteriorizat prin stilul de vorbire.

Află mai mult »
18:30

București, Conferință: Sănătatea din bucate

26 aprilie 2018 @ 18:30 - 20:30
Sala de Festivități, Liceul Pedagogic Ortodox Anastasia Popescu, str Zborului, nr. 7-9
București,România
70 lei

Vă propunem să vorbim despre lucruri simple, despre hrana integrală și susținem menținerea stării de sănătate și prosperitate printr-o înțelegere în amănunt a hranei noastre. Haide să ne cunoaștem și să aducem claritate în acest subiect atât de cercetat în ultimul timp!
Iar sănătatea, frumusețea și împlinirea noastră să aibe suport, așa cum e firesc, și în farfuria noastră!

Află mai mult »
+ Exportă evenimente