Evenimente pentru 9 decembrie 2017 – Scoala Familiei
Loading Evenimente
Găsește Evenimente

Navigare Vizualizări Eveniment

Evenimente pentru 9 decembrie 2017

17:00

Sebeș: Rolul părinților în dezvoltarea copiilor de la naștere la maturitate

9 decembrie 2017 @ 17:00 - 20:00

Fii alături de copilul tău în toate etapele lui de dezvoltare – înțelege-i nevoile și sprijină-l când are nevoie de ajutor, ghidează-l să perceapă frumusețea lumii și multitudinea de căi de urmat care i se deschid și lasă-l liber când vrea să-și ia zborul! Și, mai ales, oferă-i tot timpul iubirea ta!

Află mai mult »
18:00

BUCUREȘTI, Cursuri scurte: Educație pentru intimitate și viață de familie, Atelier2. Modele identitare

9 decembrie 2017 @ 18:00 - 21:00
210 3 module

Vă invităm la următorul atelier din cadrul Școlii Familiei- educație pentru părinți, care are tema: „Caracteristici masculine și feminine”, în care părinții vor afla de ce sunt diferiți bărbații și femeile.

Află mai mult »
+ Exportă evenimente