Evenimente pentru 13 octombrie 2017 – Scoala Familiei
Loading Evenimente
Găsește Evenimente

Navigare Vizualizări Eveniment

Evenimente pentru 13 octombrie 2017

18:00

BUCURESTI, Cursuri scurte: Educația copiilor noștri între realitatea și virtual. Atelier 1: Formarea dependențelor, mecanismul viciilor

13 octombrie 2017 @ 18:00 - 21:00
210 LEI 3 module

Vă invităm la următorul atelier din cadrul Școlii Familiei- educație pentru părinți, care are tema: „Formarea dependentelor la copii si adolescenti". Participanții vor afla care este modul comun de apariție al oricărei dependențe astfel încât vor putea înțelege mai bine ce se întâmpla cu anumite obiceiuri compulsive pe care le pot avea, dar mai ales vor înțelege mai bine comportamentul propriilor copii.

Află mai mult »
+ Exportă evenimente
Tabara Scoala Familiei