Râmnicu Vâlcea: Plan Personalizat de Parenting – Scoala Familiei

Râmnicu Vâlcea: Plan Personalizat de Parenting

26 mai 18 @ 14:00 - 17:00

Nicio familie nu seamnă cu celelalte, așa că Școala Familiei are o abordare personalizată chiar și atunci când vine vorba de Educație pentru părinți.

Din acest motiv am introdus atelierul Plan Personalizat de Parenting în cadrul căreia formatorul nostru Oana Moșoiu, expert in științele educației va întocmi cu fiecare cursant în parte un Plan Personalizat de Parenting pentru ca fiecare părinte să ajungă la rezultatele dorite.

Iulia ȚOȚA este căsătorită, mamă a șapte copii între 3 și 19 ani, promovează educația în respectul firescului și a valorilor autentice.
Formator Școala Familiei și organizatoarea taberelor Școala Familiei. Este fondatoarea Complexului Educațional Copil Isteț – grădiniță și after-school și administrează agenția TotaL Comunicare|TLCom.ro cu experiență în publicitate, promovare Out-of-Home media, organizarea de evenimente, producții media, strategie outdoor, grafică și producție publicitară.

26 mai 18
Eveniment Tags: