București, Curs Complet: 6. Plan personalizat de parenting – Scoala Familiei

București, Curs Complet: 6. Plan personalizat de parenting

20 mai 18 @ 17:00 - 19:00

Nicio familie nu seamnă cu celelalte, așa că Școala Familiei are o abordare personalizată chiar și atunci când vine vorba de Educație pentru părinți.

Din acest motiv am introdus în Cursul Complet „Părinți pregătiți, familii fericite” sesiunea de Plan Personalizat de Parenting în cadrul căreia formatorul nostru Oana Moșoiu, expert in științele educației va întocmi cu fiecare cursant în parte un Plan Personalizat de Parenting pentru ca fiecare părinte să ajungă la rezultatele dorite de el.

Oana Moșoiu este lector universitar la  Facultatea de Psihologie și Științele Educației – lector – educația adulților, educație nonformală și tineret – acum, formator Tineret în Acțiune
Absolventă a Universității din București, Facultatea de Psihologie și Științele Educației – în prezent, susține cursuri și seminarii cu studenții aceleiași universități. Absolventă a masteratului Managementul și Evaluarea Organizațiilor și Programelor Educaționale din cadrul aceleiași facultăți.

Cost de participare:
Curs Complet: 500 lei. persoană; 900 lei/ cuplu