dansam-in-familie
În noiembrie dansăm în familie
10 noiembrie 2017
ceas-incepere-curs
Prima conferință de educație pentru părinți din 2018
28 noiembrie 2017

100 de întrebări de parenting

Ne place când ajutăm părinții să-și înțeleagă mai bine copiii, să învețe cum să le fie alături, astfel încât să se bucure împreună de reușite.

Unde greșesc? Dacă decid să fac așa oare fac bine?
Acestea sunt doar doua dintre cele mai importante pe care care orice părinte și le-a pus măcar o dată în viață. De acestea și de cel puțin încă 98 de întrebări ale oricărui părinte ne vom ocupa în cadrul acestui eveniment unic în Romania.
Răspunsurile le vor atât specialiștii noștri în educație pentru părinți dar și participanții înșiși.
Vă așteptăm cu drag la întâlnirea-eveniment a anului în materie de parenting!
Cât costă?
Costul standard al evenimentului este de 90 lei/persoană sau 75 de lei/ persoană (pentru pachetul de 2 persoane)
Ofertă specială:
Pentru înscrierile de până la data de 20 noiembrie prețul este de 75 lei/ pers sau 60 de lei pentru pachetul de 2 persoane.

Cui ne adresăm?

• părinților cu copii
  • viitorilor părinți
  • persoanelor interesate de tematica creșterii și educării copiilor și/sau a familiei
  • persoanelor implicate în educația copilului: bunici, bone
  • cadrelor didactice
  • educatoarelor (creșe, grădinițe) și profesorilor învățământ primar, gimnazial și liceal
  • altor persoane implicate în educația copiilor
  • educatorilor și învățătorilor din after-school, consilierilor în educație, pedagogi ș.a.

Pentru înscrieri, dați click aici

Iată care sunt ateliere pe care le von desfășura cu actorul Tomi Cristin:

20 noiembrie- de la ora 18.00 – Atelier de Public speaking pentru adolescenți

16 noiembrie- de la ora 18.00 – Serata de dans pentru cupluri

Formatori: Tomi Cristin

Pentru orice informație, vă stăm la dispoziție la bucuresti@școala-familiei.ro

Pentru înscrieri, dați click aici

Comments are closed.