Loading Evenimente
Găsește Evenimente

Navigare Vizualizări Eveniment

Evenimente pentru 1 iulie 2017

10:00

Cluj: Caracteristici masculine și feminine, grupa 1

1 iulie 17 @ 10:00 - 14:00
Cantina UBB, Complex Studențesc Hașdeu, Strada Bogdan Petriceicu Hasdeu 45
Cluj,

Vă invităm la următorul atelier din cadrul Școlii Familiei- educație pentru părinți, care are tema: „Caracteristici masculine și feminine”, în care părinții vor afla de ce sunt diferiți bărbații și femeile.

Află mai mult »
15:00

Cluj: Caracteristici masculine și feminine, grupa 2

1 iulie 17 @ 15:00 - 19:00
Cantina UBB, Complex Studențesc Hașdeu, Strada Bogdan Petriceicu Hasdeu 45
Cluj,

Vă invităm la următorul atelier din cadrul Școlii Familiei- educație pentru părinți, care are tema: „Caracteristici masculine și feminine”, în care părinții vor afla de ce sunt diferiți bărbații și femeile.

Află mai mult »
+ Exportă evenimente